Nammaniee

Nammaniee

wtorek, 27 września 2016

Pudry transparentne - KRYOLAN, PAESE, RIMMEL

Dzisiaj pod lupę wezmę pudry transparentne. Jestem posiadaczką tłustej skóry. Mój główny problem to strefa T. Czy te pudry sprawdzaja się u mnie ? Są warte swojej ceny ? Który jest najlepszy ? Na te pytania odpowiem w dzisiejszym poście. Zapraszam :)

1. Puder ryżowy transparentny KRYOLAN Anti-shine. Cena ok. 70zł. Waga: 30g. Efekt jaki uzyskuję po tym pudrze jest bardzo matowy. Nie ze wszystkimi podkłądami wygląda dobrze. Efekt matu jest widoczny, jednak nie długotrwały. W moim przypadku nie spisuje się zbyt dobrze. Muszę przypudrować się już po godzinie od jego nałożenia. Wiele osób go bardzo poleca, dlatego też postanowiłam go przetestować. Mam mieszane uczucia co do niego. Jednak uważam, że za niższą cenę mogę dostać lepszy puder.

2. Puder bambusowy/ ryżowy PAESE cena ok. 20-30zł. Jestem zadowolona z tego jak wygląda na twarzy, Mam wrażenie, że jego drobinki są znacznie mniejsze niż pudru z KRYOLAN'u. Efekt matu jest mniejszy. Podobnie jak w przypadku poprzedniego pudru efekt nie jest długotrwały. Wymaga kilku poprawek w ciągu dnia. Bambusowy daje delikatniejszy efekt, ryżowy jest skuteczniejszy :)

3. Transparentny puder Rimmel Stay Matte w kamieniu. Jeden z lepszych drogeryjnych pudrów w kamieniu. Daje ładny efekt, ładnie wygląda na twarzy. Z jego trwałości również nie jestem zadowolona. Skłąd pozostawia wiele do życzenia. Może zapychać. Osoby ze skłonnością do trądziku powinny, UWAŻAĆ !Chyba  wciąż będę szukała swojego ulubionego pudru. Jeśli będę miałą wrócić ponownie do któregoś z tutaj przedstawionych, to z pewnością wybiorę puder ryżowy z PAESE. 


Jaki puder Wy polecacie ? Jakie opinie macie na temat tych 3 tutaj przedstawionych ?


Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz ! Każdy ślad Waszej aktywności jest dla mnie ważny.

Zapraszam do obserwacji.
Możecie zostawić linki do Waszych blogów i innych kont :)

Pozdrawiam