Nammaniee

Nammaniee

niedziela, 7 lutego 2016

Haul, recenzje: Ziaja, Duac,Evree, produkty do włosów

Witam Was w nowym poście. 
Dzisiaj pod lupę weźmiemy moje ostanie zakupy. Pewnie Ci, którzy śledzą mojego bloga regularnie, część z tych produktów już znają. :)

Bez zbędnych wstępów. Zaczynamy :)

Krem nawilżająco-matujący 25+ z Ziaji. Koszt: 10.47zl. Fajna konsystencja, krem lekko nawilża, idealny na dzień, pod makijaż. Jestem posiadaczką cery mieszanej, jednak ten krem w żaden sposób nie matuje. Cera po jego nałożeniu NIE jest matowa. Fajny dla młodych osób, nie zapycha.

O nim wielokrotnie już wspominałam. Recenzję również znajdziecie na moim blogu. DUAC żel to najlepszy lek (na receptę) do stosowania zewnętrznego w celu leczenia trądziku. Nic tak dobrze nie radzi sobie z wypryskami jak właśnie ten żel. Stosowałam wiele produktów. Ten sprawdza się najlepiej. 

Jedwab na końcówki Sleek Line. Jedwab jak to jedwab. Jego duży plus za piękny zapach, który utrzymuje się na włosach dosyć długo. Wielokrotnie dostałam komplementy po użyciu tego produktu. Cena 14.10zł

Nawilżająca maska do włosów Seward mediter 5/M Helen Seward do włosów zniszczonych lub farbowanych. Z wyciągiem z owoców + wit. E. Cena: 28.01zł. Wyprodukowana we Włoszech.

Jeśli chodzi o zapach jest to przypomina mi to mieszankę jogurtu brzoskwiniowego połączonego z zapachem hmm szampontki koloryzującej do włosów :D Chyba lepiej nie mogę opisać tego zapachu, mi osobiście się on podoba. Testowałąm ją dopiero kilka razy, więc nie chciałąbym się bardziej wypowiadać, na temat jej działania. Chcę potestować ja trochę dłużej. Zastanawia mnie tylko ta zawartość alkoholu w składzie ( przypominam, że jest to maska nawilżająca)

Chyba domyślacie się że Ziaję bardzo lubię. Taki zestaw dostałam w prezencie. Znajduje się w nim: krem nawilżający SPF 10 na dzień; żel oczyszczający do skóry mieszanej/tłustej liście manuka i z tej samej serii tonik do twarzy. Tonik i żel już stosowałam wcześniej i byłam zadowolona. Krem użyłam dopiero kilka razy. Jednak boję się go troszeczkę :)

To jest nowość u mnie. Mowa o olejku do ciała Evree Multioils Bomb
Producent wspomina o działaniu upiększajacym, który ma :
-poprawiać wygląd blizn i rozstępów
-wyrównywać koloryt skóry
-długotrwale nawilżać
-ujędrniać i wygłądzać
Co mogę dodać? Skład świetny, zapach słodki lekko przypominający zapach Si by Armani.




Różany olejek do twarzy Evree Magic Rose, polecany skórom mieszanym. To moja 2 buteleczka. Recenzja równiez znajduje się u mnie na blogu. Bardzo lubię dodawać kilka kropel do kremu na noc lub do maseczek do twarzy.

Niedawno w ulubieńcach roku wspomnałam o Szamponie Gliss Kur Oil Nutritive. Szampon sprawdzał się świetnie, myślałam że znalazłam szampon idealny do moich włosów. Miał piękny brzoskwiniowy zapach. Jednak firma postanowiła ulepszyć szampon. No i co ? Wielki zawód. Bardzo duszący, ciężki zapach, keratyny. Chyba wszystkie ich produkty pachną podobnie. Jestem na nie dla "ulepszonej" wersji tego szamponu. Odżywka w spray'u również z tej serii Schwazkopf Gliss Kur pachnie tak samo. Według mnie zapach jest okropny. Odżywka po prostu ok, nic specjalnego. Włosy się dobrze po niej rozczesują. Jednak ja nie wrócę do tych produktów ponownie.

Pianka do golenia Venus Hipoalergiczna. Jest to produkt baaardzo przeciętny. Nie wróćę do niego pownowie. Zdecydowanie bardziej lubię żele.

Jeśli używałyście tych produktów, to koniecznie dajcie znać jak sprawdzały się u Was.

Dziękuję serdecznie.
Do nastęnego. 

Pozdrawiam :)




wtorek, 12 stycznia 2016

Co zrobić, żeby zatrzymać wypadanie włosów ? PORADY i Recenzja najlepszych suplementów ! Gelacet, Ha-Pantoten

Cześć wszystkim ! Idę za ciosem. Czas na kolejny post. 
Tym razem coś dla osób, które tak jak ja, borykają się z problemem wypadających włosów. 

Co zrobić? Jak to zatrzymać?
Czas na zrobienie badań krwi. To najlepszy sposób na znalezienie przyczyn wypadania włosów. Pamiętajmy, że naszym głównym celem powinno być zwalczanie przyczyn, a nie zaleczanie objawów. Powinniśmy  przykładać szczególną uwagę do profilaktyki. Tylko wtedy możemy cieszyć się dłużej zdrowiem i pięknym wyglądem.

Co na początek?- morfologia z żelazem i badanie hormonu tarczycy- TSH

Następnie zwróćmy uwagę na naszą dietę. W Internecie jest mnóstwo stron, z których możemy dowiedzieć się co jeść, by poprawić wygląd naszej skóry i kondycję włosów. Z jakiej grupy pokarmy powinniśmy spożywać, a czego unikać. Pamiętajmy o piciu WODY! Również polecam picie pokrzywy. Dermatolog kazał mi jeść przynajmniej 2x w tygodniu czerwone mięso( wołowina, wieprzowina).
Nie chcę się rozwodzić na ten temat bardziej, ponieważ dzisiejszy post jest o preparatach, a nie o diecie :)

Kiedy już wszystkie te punkty powyżej wypełniliśmy czas na pielęgnację. Chodzi mi głównie o olejowanie włosów. Kiedyś już zrecenzowałam dla Was moje top olejki do włosów- SESA. Recenzję znajdziecie tutaj: KLIK Gorąco Wam polecam zakupienie olejku do włosów SESA i jego regularne wcieranie, najlepej na całą noc. Polecam róznież olejek Vatika. Jest tak samo świetny, a połączenie na zmianę tych 2 olejków daje świetne rezultaty. Włosy stają się mocniejsze, mniej wypadają są bardziej zadbane, lśniące i mięciutkie no i szybciej rosną !

Kiedy już zadbamy o nasze zdrowie, zwrócimy większą uwagę na pielegnację i dietę, czas na kolejny krok. Jeśli Wasze włosy nadal wypadają, a Wy już nie wiecie co robić. Polecam 2 preparaty dostępne w aptece. Stosowałam już je kilka razy i za każdym jestem bardzo zadowolona. 

Mowa tu o :

GELACET -został  polecony mi, przez mojego dermatologa.
GELACET plus- saszetki rozrabia się z wodą. Jest to "koktajl" hydrolizatu kolagenu i biotyny, wzbogaconego o wit.A,C,E oraz cynk i selen. Mają wpływać na poprawę skóry, włosów i paznokci.
Opakowanie zawiera 21 saszetek. Gelacet plus zakupiłam niedawno. Jest to ulepszona wersja oryginału. Z GELACET'u byłam bardzo zadowolona. Jednak na efekty trzeba trochę poczekać. Widoczne efekty są po upływe 2-3 miesięcy. Włosy mniej wypadały ale również stan cery zauważyłam, że się polepszył a paznokcie też były w lepszym stanie. Koszt to ok. 40 zł. Polecam saszetki a nie tabletki GELACET. Saszetkę należy wypić tylko raz dziennie.




Kolejny mój ULUBIENIEC to tabletki Ha-Pantoten Classic. Jest też wersja wzbogacona Optimum. Jednak ja jej jeszcze nie stosowałam. Ten preparat polecam tym, któych problem wypadania włosów jest nieco większy. Tutaj trzeba przyjmować kilka tabletek dziennie. Efekty są widoczne szybciej.
Zawiera wiele składników mineralnych, witamin, wyciągów roślinnych i aminokwasów. POLECAM.



Polecam również ograniczenie stosowania prostownicy, lokówki i ciepłego powietrza z suszarki. Zabezpieczajmy włosy preparatem termoochronnym i stosujmy coś na końcówki.:)

Mam nadzieję, że poległam. Wszystkie wymienione wyżej sposoby, preparaty spawdziłam na sobie i gorąco polecam. Myślę, że warto. Ja widziałam efekty. Gdyby coś nie było jasne , pytajcie. Chętnie odpowiem :)

A może Wy macie swoje sposoby/preparaty ?

Pozdrawiam serdecznie xx


niedziela, 10 stycznia 2016

Haul apteczny - sami ulubieńcy !

Heej :)

Dzisiaj szybko i konkretnie, o moich ostatnich zakupach online z apteki :) Mowa o samych moich ulubionych produktach.

Co kupiłam ?:
1. Pasta do zębów LACALUT white. Pasta ta jest polecana przez wielu stomatologów. Nie wiem, czy jej właściwości wybielające są aż tak widoczne. Dla mnie jest ok :)

2. Żel FLOS-LEK do powiek i pod oczy ze świtlikiem i herbatą. Żel ten występuje również w słoiczku. Ja postanowiłam zamówić ten żel w tubce, ponieważ jest to większa pojemność i bardziej higieniczne rozwiązanie. Pamietajmy, że higiena oka jest bardzo ważna a rzeczy w słoiczkach są bardziej podatne na różne zanieczyszczenia.

3. Saszetki do rozrobienia z wodą GELACET plus, wpływający na poprawę skóry, włosów i paznokci. Nie chcę się rozpisywać bardziej, ponieważ niedługo na blogu pojawi się recenzja tego produktu.

4. SUDOCREM- krem antyuseptyczny dla dzieci i dorosłych z problemami skórynymi. 
Przeznaczenie:
pieluszkowe zapalenie skóry,
zapalenie skóry w przebiegu nietrzymania moczu,
odleżyny,
stany zapalne w przebiegu łojotoku, trądziku młodzieńczego i różowatego,
zadrapania, otarcia naskórka,
oparzenia słoneczne oraz niewielkie podrażnienia termiczne,
niewielkie odmrożenia,
podrażnienia po goleniu, depilacji, regulacji brwi,
odczyny po ukąszeniu owadów,
zejściowa forma opryszczki,
odparzenia,
spierzchnięcia,
zmiany ospowe.


5. La Roche Posay, Effaclar Duo+. O tym produkcie wspominałam już wiele razy. Mój ulubieniec.

6. Herbata BRATEK fix. Herbatka pomocna jest w pielęgnacji cery dla poprawy stanu i wyglądu skóry, włosów, paznokci. Polecana jest dla osób zażywających duże ilości leków. Ma działanie moczopędne.

7. Skinorem krem z 20% kwasem azelainowym, który świetnie radzi sobie z przebarwieniami potrądzikowymi. O nim też już wiele razy wspominałam. Jest o nim post na blogu. Serdecznie polecam.

To już na tyle moich aptecznych zakupów. Znacie te produkty. Jeśli tak podzielcie się ze mną swoją opinią na ich temat ! :)

pozdrawiam ^^

niedziela, 20 grudnia 2015

Zaburzenia SNU - jego wpływ na wygląd skóry i samopoczucie

Witajcie ! Ostatnio moim ulubionym tematem do rozkmin są moje godziny chodzenia spać. Nie należę do rannych ptaszków. Mieszkanie w akademiku przez ostatnie lata wpłynęło na mój cykl spania/życia. Jak się domyślacie, oczywiście w negatywny sposób. :)
Wszystko mi się poprzestawiało. Dzień z nocą. 

Po jakimś czasie zaobserwowałam pewne zmiany u siebie. Ciągłe zmęczenie, które widoczne jest również na twarzy, wyglądzie skóry. Widoczne są worki i cienie pod oczami. Bezsenność to  duży problem. To wszystko spowodowane jest m.in. złym cyklem dobowym, który nie wygląda tak jak powinien. Pora to zmienić. 

Swoich zdjęć przed i po nie pokażę ale wierzcie mi na słowo, że ja widzę dużą różnicę. Kiedyś nie musiałam używać nawet korektora po oczy. Mam dopiero 22 lata i myślę, że najwyższy czas zabrać się za ten problem.

Przykładowe zdjęcie znalezione w sieci: BRAK SNU
Mniej więcej tak to wygląda. Potwierdzone INFO !

O higienie snu sporo  rzeczy dowiedziałąm się na studiach.

Zatem co pownniśmy wiedzieć ?

Wydolność naszego organizmu- cykl dobowy
CYKL REGENERACJI zaczyna się już po godz. 20. Wtedy też  skóra dobrze chłonie substancje odżywcze z kremów.
- Po północy rozpoczyna się proces podziału komórek naskórka i usuwane są toksyny.
- Między 2 a 3 w nocy podnosi się temperatura ciała, skóra jest wtedy dobrze ukrwiona.
- Między 4 a 5 podnosi się poziom hormonu wzrostu odpowiedzialnego za proces odnowy i regeneracji komórek, a temp. ciała obniża się.
- Koło 5 nad ranem organizm wytwarza więcej kortyzolu - hormonu, do którego zadań należy m.in. hamowanie procesów zapalnych.
- Koło godziny 7 rano kończą się procesy regeneracyjne skóry, a krążenie w całym organizmie wraca do dziennej normy.


Sen odgrywa rolę w :

-odbudowaniu tkanek
-termoregulacji
-czynnościach immunologicznych
- utrzymaniu pamięci
- i tak dalej...

"Dr Daniel Yarosh z koncernu kosmetycznego Estée Lauder twierdzi, 
że niska jakość snu wpływa na procesy starzenia się skóry i obniżenie zdolności regeneracji naskórka w nocy."

Tkanka skórna niedosypiających kobiet ma 2x więcej oznak wewnętrznego starzenia się, takich jak np. zmarszczki, przebarwienia, mały poziom napięcia i elastyczności. Ponadto skóra jest poszarzała, wypryski nie goją się tak szybko jak powinny.

Co robić aby poprawić jakość snu ?
- ostatni posiłek jadaj 2-3 godz. przed snem
- nie kładź się spać z zupełnie pustym żołądkiem
- nie jedz na noc owoców i słodyczy
- nie pij dużo płynów przed pójściem spać
- zadbaj o ruch w ciągu dnia
- wywietrz pomieszczenie przed pójściem spać
- wymieniaj często pościel
- wycisz się przed snem, zrelaksuj,np. słuchając uspokajającej muzyki
- weź ciepłą kąpiel/prysznic
- staraj się kłaść i wstawać mniej więcej o tej samej godzinie
- nie rozmyślaj za dużo
- jeśli nie możesz zasnąć: wstań, pochodź po pokoju
- unikaj silnego światła wieczorem
- ogranicz korzystanie z komputera i smartfona
- unikaj częstych drzemek w ciągu dnia( 1 krótka w zupełności wystarczy)
- unikaj kofeiny, alkoholu, nikotyny( pamiętaj że herbata również zawiera spore ilosci kofeiny)
-jeśli ćwiczyłaś/łeś później niż zazwyczaj odczekaj odpowiednio długi okres czasu, zanim położysz się spać

ZNAJDŹ w sobie motywację i zacznij działaś jak najszybciej jeśli masz zaburzenia snu. Pewne zmiany będą nieodwracalne a chyba nikt szybciej się nie chce starzeć.

Pamiętaj, że dorosła osoba pownna spać 7-8 godz. Z wiekiem potrzeby snu się zmniejszają. 
Zatem ilość snu zależy od naszego wieku.

JEŚLI JESTEŚ OOBĄ, KTÓRA BORYKA SIĘ Z TRĄDZIKIEM BĄDŹ ŚWIADOMA TEGO, ŻE TO JAK SIĘ WYSYPIASZ ZNACZNIE BARDZIEJ WPŁYWA NA ILOŚĆ NOWYCH "PRZYJACIÓŁ".

Ja się biorą za siebie. 

Jesteście rannymi ptaszkami czy nocnymi markami ?
Zapraszam do dyskusji.

POZDRAWIAM :*

Muzyczka na dziś: Beyonce- Sweet dreams

środa, 16 grudnia 2015

Ulubione produkty 2015 roku ! *Faves*

Cześć! 
Dzisiaj przygotowałam listę swoich ulubieńców kosmetycznych 2015 roku.
Niestety kilka produktów mi się skończyło, dlatego nie umieściłam ich na zdjciach.Na pewno wspomnę o nich na koniec. Zapraszam :)


KATEGORIA I Pielęgnacja ciała

1. Kremowy,odżywczy żel pod prysznic BeBeauty Soft Touch, Piękny,świeży zapach (ja migdałów nie czuję), tani, dostępny w Biedronce. Skóra jest po nich delikatna, wygładzona i nie wysuszona ! Zdecydowany ULUBIENIEC.

2. Ochronne mleczko do ciała GARNIER do skóy normalnej z aloesem. Ponownie świeży, piękny zapach. Skóra po nim jest fajnie nawilżona.

3.Peeling doskóry wrażliwej Sr. Ives. Recenzja KLIK

4. Oliwka pielęgnacyjna HiPP. Szybko się wchłania, ma cudowny zapach. Skóra po nim pięknie, delikatnie pachnie. Nie zostawia bardzo tłustej skóry jak po tradycyjnych olwikach. Świetny produkt z bardzo dobrym składem.


KATEGORIA II Pielęgnacja włosów
5. Szampon do włosów GLISS KUR Oil Nutritive. Włosy po nim są fajnie odżywione, nie przesusza ich ani nie obciąża. Wydajny, ma cudowny, owocowy zapach (dla mnie lekko brzoskwiniowy), jak za taką niską cenę, skład ma o wiele lepszy od tych drożych produktów. Wysoko w składzie znajduje się kilka olejków. POLECAM !

6. Balsam do włosów Aktywator wzrostu Bania Agafii. Stworzony do pielęgnacji osłabionych włosów. Myślę że o produktach Bania Agafii zrobię wkrótce osobny post z recenzją i tam opiszę je dokłądniej. Teraz tylko dodam, że po tych 2 maskach do włosów moje włosy są bardzo lśniące a ja usłyszałam od znajomej, że moje włosy ostatnio wyglądają na bardziej zadbane :) Efekty widzę nie tylko ja. 

7.Balsam do włosów odżywczo-regeneracyjny Bania Agafii.

8.Szczotka do włosów Tangle Teezer w kompakcie, wersja filoletowa.

9. Jedwab do włosów Sleek Silk. Włosy po nim pięknie pachną. Po jego zastosowaniu zawsze słyszę wiele komplementów.

10. Olejek do włosó SESA. Recenzja:KLIK

KATEGORIA III Pielęgnacja twarzy
11. Glinka Zielona BIOCOSMETICS. Recenzja i przygotowanie KLIK

12. Tonik żelowy Norel Dr Wilsz z kwasem migdałowym. Co do tego produktu miałam mieszane odczucia. Jednak teraz po zużyciu prawie calego opakowania stwierdzam, że uwielbiam ten produkt. Stosuję go na noc a moja skóra bardzo dobrze na niego reaguje. Warty wypróbowania ;) Recenzja KLIK

13. Skinorem z kwasem azealinowym 20%. Recenzja: KLIK

14. La Roche Posay, Effaclar Duo +, Recenzja: KLIK

15. Tymiankowy żel do mycia twarzy Sylveco. Recenzja: KLIK

16. Krem nawilżająco-matujący 25+ Ziaja. Delikatnie nawilżający krem, idealny dla młodej cery. Ja mam dosyć problemową i u mnie sprawdza sie dobrze. Jest tani, fajnie nawilża, wygłądza, nadaje się pod makijaż. Jednak nie matuje. 

17. Maska cytrusowa algowa BIELENDA Recenzja i przygotowanie: KIK

 KATEGORIA IV Makijaż
18. Podkład Bourjois Flower Perfection. Dla mnie idealny pod wzgledem koloru, konsystencji, krycia. Odkryłam swój ulubiony idealny podkład. No i właśnie się dowiedziałam że go wycofują ...

19. Korektor Affinitone Maybelline. Ja mam w kolorze najjaśniejszym i ma super krycie i konsystencję. Jeden z lepszych, drogeryjnych korektorów w płynie. Kupiłam ostatnio o ton ciemnijszy i ma on troszeczkę inną konsystencję, nie kryje już tam dobrze, jak ten najjaśniejszy. Nie wiem czy zmienili jakoś formułę czy po prostu mi się taki trafił ...

20. CATRICE Kamuflaż 010 Ivory. No IDEALNY. Nic dodać nic ujać. Każdy go powinien mieć.

21. Puder bronzujący do konturowania twarzy KOBO. Super produkt, w chłodnej tonacji, delikatny, więc krzywdy sobie nim zrobić nie można,

22. Rozświtlacz Golden Lights Makeup REVOLUTION. Świetny produkt.

23. Szminka Rimmel by Kate Odcień nr 16. Więcej o produktach do ust Tutaj KLIK



 KATEGORIA IV Paznokcie
24. Lakier do paznokci Czarny + brokatowy top coat Posh box Wibo

25. Maybelline Colorama.Odcień burgundowy,ciemnego wina 261

26. Gelly Hi Shine Barry M Kolor Huckleberry

27. Gelly Hi Shine Barry M Kolor Sugar Apple

28. Rimmel 60 sekund super Shine  Kolor:703 White Hot Love

29. Szklany pilniczek do paznokci Ewa Szmitt BOUTIQUE, dostępny np. W Rossmannie. Nie niszczy tak paznokci, jak metalowy, jest ostry. Jeden z moich ostatnich ulubieńców.

Pozostałe produkty, któych nie ma na zdjęciach:

- różnay olejek Evree, Recenzja: KLIK
- żel DUAC, jeden z moich ulubionych produktów do cery trądzikowej, Recenzja: KLIK
-zmywacz do paznokci ISANA
- balsam do ciała i scrub Soap&Glory Recenzja: KLIK

Więcej produktów teraz nie pamiętam a wszystkie wymienione serdecznie polecam :)

Zainteresował Was jakiś produkt? Co jest Waszym ulubieńcem tego roku? Podzielcie się ze mną swoją opinią.

Pozdrawiam serdecznie ! <3


czwartek, 3 grudnia 2015

Dodatki na sezon zimowy - street wear (hip hop / grunge style) *wish list*

Hey Hi Hello ! 

Tego jeszcze u mnie nie było. O czym konkretnie mowa?

Dużo czasu poświęcam na szperanie w necie 
i szukanie różnych ciuszków, fajnych klasyków. Chcę się kilkoma podzielić z Wami. W tym poście skupię się głównie na dodatkach. Tylko to, co jest związane z sezonem zimowym :)

Może wśród Was jest osoba, której nie obca jest kultura Hip hop lub mało o niej wie. Sklepy street wearowe prężnie się rozwijaja, a na ulicy, co 2 osoba chodzi w ubraniach właśnie z tych firm. Ja osobiście kocham marki takie jak: Local Heroes ,PLNY Lala, Prosto, Diamante Wear, Stussy itd

 Co mogę dodać od siebie ? Nie idźcie ślepo za modą. Nie noście ciuchów, z którymi się nie utożsamiacie. Nie kupujcie ubrań MODNYCH, kupujcie klasyki, ubrania basicowe, które będziecie mogły nosić przez kilka sezonów. Jeśli nie jesteście fankami, np. drużyny koszykarskiej, nie ubierajcie ubrań z ich logiem. Oczywiscie droga wolna, możecie nosić, co chcecie, niczego Wam nie narzucam. Tylko pomyślcie o tym, że może dojść do dosyć krępującej sytuacji, w której któs będzie chciał z Wami pogadać na temat tej drużyny ;p 
Co wtedy? Odpowiedzcie sobie same.

Wybrałam dodatki, które uważam, że może założyć każdy. Nie tylko osoby związane z kulturą HH czy grunge. Każdy może wybrać coś dla siebie. To są rzeczy, na które sama poluję :)

Niezbędniki zimowe

1. Beenie
Urban Flavours Beanie Pink, Cena 59zł KLIK



Stussy, Cena: 120zł KLIK

2. Ciepłe skarpety, podkolanówki. 
Będą pasowały do odpowiednio dobranych butów. 
Podkolanówki stradivarius 19,90zł

Podkolanówki stradivarius Cena 19,90zł
Zakolanówki college, z napisem POZERKI :D  Cena 59zł KLIK

3. Duży szal
Stradivarius, Cena 49,90zł
Stradivarius, Cena 59,90zł

3. Plecak, torba
Stradivarius, Cena 99,90zł
H&M Cena 149,90 zł

Plecak/Torba worek H&M Cena 129,90zł

4. Fajne etui na telefon
Pull&Bear Cena 39,90zł
Yeah-Bunny Cena 29zł


To są tylko moje propozycje. Nie każdemu muszą przypaść do gustu. Zasada jest taka: mamy się w tym czuć dobrze, nie przebrane ;) 
Ja polecam na zimę beenie, z pomponem lub bez, duży, gruby, ciepły szal. Fajnie też zakupić długie skarpetki, które potem będą fajnie wyglądały z m.in. traperami typu timberland. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam różne etui na telefon. Jest duży wybór, więc każdy znajdzie coś dla siebie:)

Co jest na Waszej "WISH" liście zimowej ?
Ja kończę na dzisiaj, bo mogłabym tak w nieskończonosć wymieniać :D

Pozdrawiam







wtorek, 1 grudnia 2015

Duże zakupy z MintiShop - Haul (Hakuro, Sylveco, Freedom, Bania Agafii i inne )


Witam ! Grudzień czas zacząć :) Mam nadzieję, że dla wielu z Was będzie to owocny miesiąc. 

Dzisiejszy post poświęcę na moje zakupy ze strony http://mintishop.pl/

Zapraszam:

Oto co kupiłam:

 - Zestaw 9 pędzli Hakuro (cena bez zniżki) 199zł, ja jednak załapałam się na rabat 10%.
W skład zestawu wchodzą:
H50s:pędzel do podkładu
H24: pędzel do konturowania, różu 
H22: pędzel do rozświetlacza
H55: pędzel do pudru
H80: pędzel do smużenia, cieni
H77: pędzel "puchacz" do rozcierania
H85: pędzel do brwi, eyelinera
H70: pędzel do nakładania cieni
H60: pędzel do korektora

- Bania Agafii:

 Dziegciowa maska do twarzy Oczyszczająca 6,30zł

 Balsam do włosów Aktywator wzrostu 4,95zł

 Balsam do włosów odżywczo-regeneracyjny 4,95zł


 - Tymiankowy żel do twarzy SYLVECO, mój ulubiony :) 16,11 zł Recenzja pojawiła się na blogu. KLIK

- TECHNIC HIGH LIGHTS rozświetlacz do twarzy 8,99zł
- Freedom Makeup Zestaw do konturowania Medium 02 15,75zł


Zamówienie jest bardzo ładnie zapakowane i do zakupów dołaczona jest 1 bardzo pyszna krówka :)

Zamawiając z innych stron za zakupy powyżej określonej kwoty dostaje się często dodatkowy produkt. Jednak MintiShop takich rzeczy nie oferuje. Co nie zmienia faktu, że z zakupów z tej strony jestem bardzo zadowolona. Przesyłka ekspresowa.

Jak już zabrałam się za testowanie moich produktów. Możecie spodziewać się ich recenzji. Dajcie znać, co Was zainteresowało i czy miałyście już te produkty. Ja niektóre z nich zamówiłam "w ciemno" nie czytając recenzji. Jestem bardzo ich ciekawa.

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne posty :)